regulamin forum kosmetyczki.net

więcej szczegółów i warunki prawne zawiera
Regulamin serwisu internetowego oraz forum kosmetyczki.net

 1. aby zarejestrować konto na naszym forum MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT!
 2. serwis kosmetyczki.net udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy głównie związane z szeroko rozumianą kosmetyką i kosmetologią, ale także na wszystkie tematy interesujace użytkowników.
 3. użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja serwisu kosmetyczki.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum.
 4. zgodnie z RODO serwis kosmetyczki.net nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych.
  wszystkie dane sa szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o użytkowniku na żądanie uprawnionych organów jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym forum. Jedynymi wymaganymi danymi jest adres e-mail, który służy do rejestracji konta. nie musisz podawać żadnych innych danych ani uzupełniać jakichkolwiek pól w swoim profilu.
 5. posiadanie konta w serwisie oznacza zgodę na otrzymywanie informacji reklamowych w postaci newsletterów. Wiadomości te będą rozsyłane wyłącznie z konta pocztowego newsletter i będą rozsyłane wyłącznie przez właściciela serwisu i forum.
 6. niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu kosmetyczki.net postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. Oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
  osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 7. niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu kosmetyczki.net treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.
 8. nie pisz wielkimi literami. Oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników lub innych znaków specjalych. Jeśli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie w twoim poście, możesz użyć znaków * lub _ albo formatowania tekstu za pomocą bbcode.
 9. niedopuszczalne jest wykorzystywanie systemu prywatnych wiadomości lub adresów email używkowników serwisu kosmetyczki.net do rozsyłania wiadomości mających charakter spamu lub reklamy.
 10. reklamowanie firm sprzedających produkty lub szkolenia kosmetyczne oraz innych stron internetowych jest dozwolone pod warunkiem zamieszczenia postu w odpowiednim dziale. W dziale reklam może znajdować się wyłącznie jedno ogłoszenie / reklama każdego użytkownika (wyjąte stanowią reklamy płatne).
  reklamy stron internetowych mających charakter podobny do portalu kosmetyczki.net mogą zostać usunięte.
  zabroniona jest zbyt nachalna forma reklamy, która może być potraktowana jako sprzeczna z zasadami forum (np. Zamieszczanie informacji o firmie bądź stronie internetowej w każdym poście bądź przy każdej okazji).
 11. jeden użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto. Zabrania się dublowania kont lub tworzenia nowego konta, jeżeli użytkownik jest już w serwisie zarejestrowany bez wyraźnej zgody administratorów serwisu.
 12. niedopuszczalne jest wstawianie w podpisie użytkownika zbyt dużych obrazków powodujących nieczytelność poszczególnych wątków lub zawierających reklamy nieuzgodnione z właścicielami serwisu. Podpis nie powinien przekraczać 4 linijek tekstu! zabrania się umieszczania w podpisie linków do serwisów lub sklepów kosmetycznych, wyjątek stanowią strony, na których zamieszczony został link zwrotny do serwisu lub forum kosmetyczki.net.
 13. redakcja serwisu kosmetyczki.net zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pktach 5 i 6 regulaminu jak również i innych postów bez podania przyczyny.
 14. redakcja serwisu kosmetyczki.net zastrzega sobie możliwość usunięcia lub zablokowania użytkowników oraz adresów ip z których zostały napisane wiadomości łamiące niniejszy regulamin, w rażący sposób łamiących zasady netykiety lub dobrych obyczajów oraz permanentnie niestosujących się do poleceń administratorów bądź moderatorów.
 15. użytkownik wypowiadając się na forum serwisu kosmetyczki.net tym samym wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach serwisu.
 16. redakcja serwisu kosmetyczki.net dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum i serwisu.
 17. redakcja serwisu kosmetyczki.net zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
 18. regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja serwisu kosmetyczki.net zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie.